bEhhHawl
Cell 411 ikona

Cell 411

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Cell 411 to klient zdecentralizowanej sieci społecznościowej, która służy do powiadamiania najbliższych i niebezpiecznych sytuacjach w najbliższej okolicy.

bEhhHawn

Aby skorzystać z Cell 411, należy założyć konto, co wymaga podania imienia, nazwiska oraz numeru telefonu i nie można do tego wykorzystać innego serwisu społecznościowego. Główną część aplikacji stanowi mapa pokazująca bieżące położenie użytkownika. Po dotknięciu awatara można wybrać rodzaj alarmu, który zostanie wysłany do zdefiniowanych kontaktów lub globalnie, do wszystkich użytkowników w okolicy.

Na liście alarmów znajdziemy takie dotyczące bezpieczeństwa osobistego (potrzeba opieki medycznej, zepsuty samochód bądź napad) oraz publicznego (pożar). Można także wysłać najbliższym obraz z kamerki na żywo. Każdy użytkownik może korzystać z aplikacji w trybie „patrolowym” i otrzymywać powiadomienia. Można także automatycznie wysyłać alarmy na serwisy społecznościowe, gdzie mamy większe szanse na zwrócenie czyjejś uwagi.

Aplikacja zawiera też garść porad dotyczących tego, jak zachowywać się podczas kontaktów z policjantami lub funkcjonariuszami służb bezpieczeństwa, nie mają one jednak dobrego przełożenia na polskie realia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSafeArx
Liczba pobrań50
Data aktualizacji21 paź 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cell 411 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhhHawS
bEhhHaxj