iOSBezpieczeństwoBezpieczeństwo osobisteCell 411
Cell 411 ikona

Cell 411

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Cell 411 to klient zdecentralizowanej sieci społecznościowej, która służy do powiadamiania najbliższych i niebezpiecznych sytuacjach w najbliższej okolicy.

Aby skorzystać z Cell 411, należy założyć konto, co wymaga podania imienia, nazwiska oraz numeru telefonu i nie można do tego wykorzystać innego serwisu społecznościowego. Główną część aplikacji stanowi mapa pokazująca bieżące położenie użytkownika. Po dotknięciu awatara można wybrać rodzaj alarmu, który zostanie wysłany do zdefiniowanych kontaktów lub globalnie, do wszystkich użytkowników w okolicy.

Na liście alarmów znajdziemy takie dotyczące bezpieczeństwa osobistego (potrzeba opieki medycznej, zepsuty samochód bądź napad) oraz publicznego (pożar). Można także wysłać najbliższym obraz z kamerki na żywo. Każdy użytkownik może korzystać z aplikacji w trybie „patrolowym” i otrzymywać powiadomienia. Można także automatycznie wysyłać alarmy na serwisy społecznościowe, gdzie mamy większe szanse na zwrócenie czyjejś uwagi.

Aplikacja zawiera też garść porad dotyczących tego, jak zachowywać się podczas kontaktów z policjantami lub funkcjonariuszami służb bezpieczeństwa, nie mają one jednak dobrego przełożenia na polskie realia.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSafeArx
Liczba pobrań50
Data aktualizacji21 paź 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cell 411 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)