WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituCerebro
Cerebro ikona

Cerebro0.11.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cerebro to otwarte narzędzie do wygodnego przeszukiwania plików i Internetu, uruchamiania programów i automatyzacji. Program wzorowany był na znanym z macOS Spotlight, ale ma nieco inne możliwości – podaje wyniki wyszukiwania z lokalnego komputera, a także wykorzystuje wyszukiwarkę Google i tłumacza Yandex. Program można rozszerzać wtyczkami, by dodać kolejne źródła wyszukiwania.

Cerebro działa zupełnie jak Spotlight, ale pod wieloma względami jest praktyczniejszy. Można z jego pomocą szybko przeszukiwać Internet (Google), tłumaczyć słowa (Yandex Translate), znajdować fragmenty kodu (Stack Overflow), filmy (IMDB), wykonywać obliczenia, przeliczać waluty, uruchamiać programy, przeszukiwać kontakty i pliki, a nawet emoji adekwatne do sytuacji. Wszystko zależy od tego, jakie wtyczki zostaną zainstalowane. Nie jest też większym problemem tworzenie własnych wtyczek.

W ustawieniach można wybrać skrót klawiszowy, który uruchomi Cerebro. Program może mieć jasną lub ciemną skórkę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCerebro
Liczba pobrań640
Data aktualizacji20 wrz 2023
Rozmiar pliku119.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cerebro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)