iOSGryDla dzieciChamy - Gry kolorowanki
Chamy - Gry kolorowanki ikona

Chamy - Gry kolorowanki

  • Slider item
  • Slider item

Chamy to aplikacja dla osób, które szukają relaksu. Takowy może zapewnić kolorowanie rozmaitych obrazów według określonych numerów.

Zasady są bardzo proste. Po przybliżeniu danej grafiki zobaczymy, że została ona podzielona na strefy, a każdą z nich opatrzono cyfrą, której odpowiada barwa widoczna u dołu ekranu. Musimy na niego kliknąć, a następnie stuknąć w obraz, by go pokolorować. Chamy oferuje dostęp do wielu darmowych propozycji, ale mimo to w aplikacji nie brakuje płatnych kolorowanek.

Poszczególne kolorowanki w Chamy zostały podzielone na kategorie, takie jak np. kwiaty, miejsca, jedzenie, zwierzęta, ptaki, mandale i nie tylko. Autorzy regularnie poszerzają bazę, udostępniając nowe obrazy. Co ciekawe, po zakończeniu zabawy możemy swoje dzieło wysłać do znajomych za pośrednictwem e-maila lub serwisów społecznościowych.

Chamy w wersji Premium odblokowuje wszystkie funkcje aplikacji, a dodatkowo usuwa reklamy. Zanim zdecydujemy się na zakup subskrypcji, będziemy mogli przetestować ją po aktywowaniu trzydniowego okresu próbnego.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEasybrain
Liczba pobrań80
Data aktualizacji2 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Chamy - Gry kolorowanki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)