WindowsGryWyścigiChaseHQ 2 Evolution

ChaseHQ 2 Evolution

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna gra ChaseHQ 2 Evolution to propozycja dla fanów rajdów. Przyjdzie nam tutaj porządnie ubrudzić kilka aut, poruszając się po drogach poza miastem. Projekt stylizowany jest na dawne automatowe hity 3D pokroju Sega Rally i na pewno przypadnie do gustu tym, którzy niejeden żeton poświęcili na walkę w piachu i pyle. Niekoniecznie jednak może spodobać się fanom nowoczesnych wyścigów na PC.

Uwagę skoncentrowano nie na realizmie, lecz radosnym braniu zakrętów na wślizgu. Naturalnie nie powinno się szaleć, bo wciąż kluczowe dla udanego przejazdu po trasie są wskazówki pilota, zaznaczającego rodzaj najbliższego skrętu czy kałuże, ale na pewno gra pozwala na więcej, niż symulatory. Cieszą oczy drobne smaczki graficzne w archaicznej oprawie. Do aut przyczepia się brud, stopniowo pokrywając karoserię.

Tytuł oferuje dwa tryby zabawy. Główny to udział w mistrzostwach, dodatkowy zaś daje swobodne trenowanie na jednej z wybranych tras. Zasiądziemy za kółkiem takich legend jak Lancia Stratos, Subaru Impreza WRC oraz Toyota Corolla WRC, które tutaj oczywiście różnią się nie tylko wyglądem, lecz także parametrami. ChaseHQ 2 Evolution to kawał porządnej produkcji rajdowej w starym stylu. Warto odświeżyć wspomnienia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentHuoQi
Liczba pobrań1 739
Data aktualizacji24 lut 2016
Rozmiar pliku34.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)