bDTZHSvF
Cheat Engine ikona

Cheat Engine7.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cheat Engine to zaawansowane narzędzie kierowane w głównej mierze do graczy i umożliwiające dostosowywanie gier do indywidualnych preferencji.

bDTZHSvH

Umożliwia ono niskopoziomową modyfikację mechanizmów, algorytmów i zmiennych wykorzystywanych w grach, tak aby np. uprościć lub utrudnić rozgrywkę. Z pomocą programu dodamy lub ujmiemy życia postaci w grze czy też odblokujemy niedostępne przedmioty, poziomy itp. Z jednej strony Cheat Engine daje nam olbrzymie możliwości, z drugiej natomiast pozwala łatwo uszkodzić modyfikowaną grę, którą trzeba będzie na nowo zainstalować - dlatego zalecamy rozwagę podczas korzystania z narzędzia.

Cheat Engine wyposażony został m.in. w skaner pamięci, który wyszukuje zmienne używane w grach i pozwala na ich zmianę. Program przy pierwszym uruchomieniu oferuje samouczek, który powinni przejść mniej doświadczeni użytkownicy.

Uwaga!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Cheat Engine 7.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.04 oceny
ProducentDark Byte
Liczba pobrań76 135
Data aktualizacji29 cze 2020
Rozmiar pliku21.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cheat Engine ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZHSwm
bDTZHSwD