AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaChecklist
Checklist ikona

Checklist306

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Checklist to darmowe narzędzie umożliwiające zarządzanie listą rzeczy do zrobienia (to-do), którą możemy udostępnić innym użytkownikom (np. członkom rodziny, przyjaciołom lub znajomym).

Aplikacja oferuje funkcję synchronizowania danych między wieloma urządzeniami, w efekcie czego można z niej skorzystać chociażby w trakcie pracy grupowej. Każdy członek zespołu może dopisywać kolejne zadania, a pozostali natychmiast otrzymają dostęp do zaktualizowanej listy. Jeśli chcemy ją po prostu udostępnić wybranym osobom, możemy wysłać listę e-mailem, przez Facebooka lub Twittera i nie tylko.

Checklist nie ogranicza użytkownika w żaden sposób, pozwalając na utworzenie nieograniczonej liczby list z zadaniami. Jeśli nie chcemy przygotowywać ich od zera, możemy zrobić użytek z dostępnych szablonów. Istnieje możliwość oznaczania tasków jako ukończone, zmieniania kolejności wpisów za pomocą techniki „przeciągnij i upuść”, dzielenia zadań na kategorie (np. według priorytetów), dodawanie przypomnień o nadchodzących obowiązkach czy też wprowadzanie notatek do wybranych tematów.

Warto wspomnieć, że Checklist jest w 100 procentach bezpłatnym narzędziem. Nie znajdziemy w nim reklam. Autorzy nie przewidzieli także obecności płatnej wersji premium.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChecklist.com
Liczba pobrań186
Data aktualizacji5 lip 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Checklist ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)