WindowsArchiwumProgramy archiwalneCheetah DVD Burner

Cheetah DVD Burner2.57

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Cheetah DVD Burner to prosty, ale funkcjonalny program do nagrywania danych na płytach CD/DVD/Blu-Ray. Dobrze radzi sobie z kompilacjami zawierającymi zarówno dane, jak również muzykę i filmy. Umożliwia także tworzenie oraz wypalanie obrazów płyt ISO.

Na pierwszy rzut oka program wydaje się posiadać ograniczoną w stosunku do konkurencji funkcjonalność. Nic bardziej mylnego, z jego pomocą możliwe jest tworzenie i nagrywanie na płyty kompilacji z danymi, tworzenie nośników Audio-CD (z plików MP3, MP2, WMA, AVI, OGG i WAV) oraz DVD-Video (z plików FLV, AVI, WMV, MP4 i MOV) w systemach NTSC i PAL, które obejrzeć będzie można za pośrednictwem stacjonarnym odtwarzacza DVD. Cheetah DVD Burner pozwala także na tworzenie ze wskazanych plików obrazów nośników i nagrywanie ich na płyty. Ponadto umożliwia przeprowadzanie konwersji wideo do formatów FLV, AVI, WMV, MP4, MOV, GIF, MP3, MP2, AVI, OGG i WAV, obsługuje nośniki wielosesyjne oraz oferuje funkcje tworzenia płyt bootowalnych. Nie zabrakło także opcji zapisu testowego, weryfikacji poprawności procesu nagrywania i zabezpieczania buforu podczas wypalania (systemy BURNproof, JustLink, Power-Burn, SafeBurn, SeamlessLink).

Program wspiera większość najpopularniejszych nośników, wśród których znaleźć można płyty CD, CD-RW, DVD+R/-R (także dwuwarstwowe), DVD+RW/-RW, BD-R i BD-RE. Obsługiwane są formaty płyt ISO9660, Joliet, UDF, ISO9660 Bridged Joliet, UDF Bridged ISO9660 (DVD Video) oraz ISO9660 Joliet UDF Bridged, a także metody zapisu danych TAO (Track at Once) i DAO (Disc At Once).

Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Interfejs Cheetah DVD Burner nawiązuje do rozwiązań znanych z takich popularnych narzędzi jak np. Nero Burning Rom, przez co jego obsługa nie powinna stwarzać problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań16 533
Data aktualizacji18 mar 2011
Rozmiar pliku19.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)