bEUvEGAB

Cheetah Sync1.5.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Cheetah Sync to program do synchronizacji plików i folderów między komputerem a urządzeniem z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu możemy dysponować swoimi dokumentami, zdjęciami i innymi danymi również poza domem.

bEUvEGAD

Wystarczy pobrać niewielką aplikację na PC i odpowiedni program na smartfona, by móc cieszyć się dostępem do tych samych danych na komputerze i urządzeniu z Androidem (pliki i foldery synchronizują się przy wykorzystaniu sieci bezprzewodowej). Warto dodać, że Cheetah Sync nie działa w "chmurze" i nie ogranicza użytkownika jeśli chodzi o wielkość przechowywanych danych.

Po zainstalowaniu aplikacji na obu urządzeniach należy otworzyć wersję na smartfona i wcisnąć przycisk Sync Jobs. Dzięki temu program odszuka przez Wi-Fi komputer z zainstalowanym Cheetah Sync. W tym momencie będzie można sparować wybrane foldery. Po powrocie do ekranu głównego trzeba wcisnąć przycisk "Sync", by rozpocząć synchronizację.

Udostępnij
Cheetah Sync 1.5.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań263
Data aktualizacji29 gru 2015
Rozmiar pliku1.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUvEGAN
Komentarze (0)
bEUvEGBz