WindowsGryLogiczne i karcianeChessmaster 10th Edition

Chessmaster 10th Edition

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Chessmaster 10th Edition to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najlepszych odmian komputerowej gry w szachy. Odpowiada za nią firma Ubisoft, która udostępniła tytuł na PC w 2004 roku.

Dla kogo ta aplikacja?

Aplikacja Chessmaster 10th Edition kierowana jest do wszelakiego rodzaju amatorów gry w szachy – zarówno tych zupełnie początkujących, jak również zaawansowanych graczy mających za sobą setki rozegranych partii szachowych. Jest to dziesiąta odsłona serii, która bazuje na nowym silniku graficznym, który wprowadza rozgrywkę w trójwymiarze oraz efektowne animacje.

Świetny tutorial szachowy

Chessmaster 10th Edition poza tym, że umożliwia wygodną rozgrywkę szachową na komputerze to stanowi pewnego rodzaju kompendium wiedzy dla całkowitych amatorów. W aplikacji znajdziemy spory zestaw materiałów szkoleniowych, w tym tutorial gry w szachy opracowany przez amerykańskiego szachistę Joshua Waitzkina. Idąc dalej, aplikacja daje dostęp do bazy legendarnych meczów, które posłużyć może jako świetne źródło do nauki nowych zagrań.

Kluczowe cechy gry:

  • jedna z najlepszych aplikacji do gry w szachy na komputerze
  • umożliwia rozgrywkę z komputerem lub ze znajomymi w trybie wieloosobowym
  • zawiera tutoriale dla początkujących
  • oferuje bazę historycznych meczów
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 075
Data aktualizacji21 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)