WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówChief Architect Interiors X9
Chief Architect Interiors X9 ikona

Chief Architect Interiors X919.1.0.47

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Chief Architect Interiors to profesjonalne narzędzie do projektowanie wnętrz różnego typu. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach domowych, jak łazienki, kuchnie, sypialnie dla dzieci i dorosłych oraz salony. Program pozwala projektować na planach 2D, a także w widoku trójwymiarowym, w którym pokazuje pomieszczenie z wybranej perspektywy i daje możliwość „przecięcia” projektu. W katalogu modeli znajdziemy tysiące umywalek, wanien, szafek, stołów, kanap, AGD, drobiazgów do „położenia” na półkach i tekstur imitujących materiały wykończeniowe.

Planowanie przestrzeni w programie Chief Architect Interiors polega na przerysowaniu planów pomieszczeń, a następnie na umieszczaniu obiektów w przestrzeni i podawaniu ich wymiarów. W bibliotece można znaleźć asortyment konkretnych producentów, dzięki czemu projekty dobrze odwzorowują ostateczny wygląd pomieszczeń. Można także tworzyć własne modele lub importować je z innych programów.

Chief Architect Interiors pokaże pełnię mocy przy projektowaniu kuchni i łazienek. Program został wyposażony w narzędzia, dzięki którym można łatwo tworzyć zestawy szafek w wybranym stylu o dowolnym kształcie, z blatami lub obramowaniem. Program rozpoznaje na przykład, jeśli mebel zostanie umieszczony w rogu pomieszczenia i automatycznie wybiera narożny typ mebla. Program ma też automatyczne narzędzia do wymiarowania, zgodne z normami amerykańskiej organizacji NKBA.

Program pozwala wygenerować eleganckie wizualizacje, zestawy planów i kosztorysy, zawierające wykaz materiałów i mebli, które trzeba kupić. Rendery można prezentować w trybie fotorealistycznym, „akwarelowym” lub kolorowym z konturami. Przy tworzeniu wizualizacji można wykorzystać różne tekstury z biblioteki i dowolne grafiki.

By pobrać program, należy podać adres e-mail, na który zostanie przysłany kod aktywacyjny. Wersja demonstracyjna pozwala przetestować wszystkie możliwości bez ograniczeń czasowych, ale na wizualizacjach i planach umieszcza znak wodny i nie pozwala zapisać projektów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 910
Data aktualizacji13 mar 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Chief Architect Interiors X9 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)