WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówChief Architect Premier X9
Chief Architect Premier X9 ikona

Chief Architect Premier X919.1.0.47

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Chief Architect Premier to profesjonalne narzędzie do tworzenia projektów architektonicznych domów mieszkalnych i mniejszych budynków użytkowych. Program pozwala nanieść ściany, drzwi i okna budynków na planach 2D, a na ich podstawie wygeneruje trójwymiarowe modele, listę materiałów do budowy, dokumentację, plan lekkiego szkieletu i plany pięter. W programie można też od razu zaprojektować wystrój wnętrz, korzystając z dostarczonej biblioteki mebli, oraz tarasy, ogrody, trawniki, podjazdy i tym podobne elementy najbliższego otoczenia domu. Program może brać pod uwagę ukształtowanie terenu.

Chief Architect Premier został wyposażony w praktyczne, automatyczne narzędzia, dzięki którym można bardzo szybko tworzyć zestawy szafek w wybranym stylu o dowolnym kształcie, z blatami lub obramowaniem, pokrycia dachowe, lekki szkielet i schody. Program ma też narzędzia do wymiarowania armatury łazienkowej, zgodne z normami amerykańskiej organizacji NKBA. Znajdziemy tu też typowe narzędzia CAD do rysowania i możliwość pracy z rysunkami DWG i DXF.

Program pozwala wygenerować eleganckie wizualizacje projektów w trybie fotorealistycznym, „akwarelowym” lub kolorowym z konturami. Do projektu można dołączyć estawy planów i kosztorysy, zawierające wykaz materiałów i mebli, które trzeba kupić, by urządzić nowy dom. Przy tworzeniu wizualizacji można wykorzystać różne tekstury z biblioteki i dowolne grafiki.

By pobrać program, należy podać adres e-mail, na który zostanie przysłany kod aktywacyjny. Wersja demonstracyjna programu pozwala przetestować wszystkie możliwości, ale na wizualizacjach pokazuje znak wodny i nie pozwala zapisać projektów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 947
Data aktualizacji13 mar 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Chief Architect Premier X9 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)