ChromePIE Xposed Module ikona

ChromePIE Xposed Module

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ChromePIE jest modułem dla frameworka Xposed, który dodaje do przeglądarki Chrome opcję szybkiego sterowania znaną z przeglądarki wbudowanej do systemu Android. Dzięki niej nie jest konieczne używanie standardowych przycisków nawigacyjnych, a jedynie gesty wysuwane z boku ekranu.

Aplikacja ChromePIE jest bardzo prosta i skupia się na konfiguracji rozwijanego menu nawigacyjnego. Po jego aktywacji użytkownik gestem przeciągnięcia z boku ekranu aktywuje dodatkowe menu, którym może wykonywać operacje standardowo wymagające używania przycisków. Użytkownik za pomocą głównego okna może dodawać nowe kafelki przycisków, a następnie dodatkowe opcje poboczne. Każdy kafelek może spełniać jedną z wybranych opcji: wstecz, naprzód, odświeżanie, nowa karta, nowa karta incognito, zamknięcie karty, zamknięcie wszystkich kart, zakładki, dodanie nowej zakładki, historia, ostatnio przeglądane, pokazanie otwartych kart, wyszukiwarka, edycja adresu. Możliwe jest ponadto włączanie trybu pełnoekranowego, udostępnianie strony, szybkie przechodzenie do ustawień, a także drukowanie strony.

Po dodaniu nowej opcji aplikacja może automatycznie restartować przeglądarkę Chrome (jest to wymagane do aktywacji nowych funkcji). Możliwe jest również wybranie strony nawigacyjnej, która reaguje na gesty użytkownika – lewej, prawej lub obu jednocześnie. Aplikacja jest modułem frameworka Xposed, do działania wymaga jego instalacji, a także aktywacji i ponownego uruchomienia urządzenia. Do ich wykorzystania konieczne jest posiadanie odblokowanego dostępu na poziomie root. Współpracuje on zarówno ze stabilną jak i testową wersję przeglądarki Google Chrome dla Androida.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentXposed
Liczba pobrań210
Data aktualizacji8 wrz 2014
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
ChromePIE Xposed Module ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)