bEUEKRYR
Chroń Dzieci w Sieci – Dziecko ikona

Chroń Dzieci w Sieci – Dzieckoversion 1.3.6

Strona głównaiOSBezpieczeństwoKontrola rodzicielskaChroń Dzieci w Sieci – Dziecko
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Chroń Dzieci w Sieci jest kompleksowymnarzędziem do kontroli aktywności najmłodszych internautów,oczywiście w imię zwiększenia ich bezpieczeństwa. Wydana nanajpopularniejsze systemy, pozwala na kontrolę czasu spędzanego wsieci, nadzoruje uruchomione aplikacje i filtruje strony pod kątemnieodpowiednich treści.

bEUEKRYT

Rodzice otrzymują predefiniowane kategorie wiekowe,według których następnie wprowadzane są ograniczenia dostępu dotreści, automatyczne przełączanie przeglądarek internetowych wtryb bezpiecznego wyszukiwania, restrykcyjny launcher, zawierającytylko zaakceptowane aplikacje, zablokowanie dostępu do sklepu zaplikacjami oraz rozbudowany system raportowania o incydentach.Oczywiście wspomniane mechanizmy filtrujące działają wewszystkich sieciach, zarówno komórkowych jak i prywatnych orazpublicznych Wi-Fi.

Chroń Dzieci w Sieci pozwala też selektywnie i na żywokontrolować internetową aktywność, blokując dostęp do dowolnejstrony bez względu na jej obecność na liście. Umożliwia zdalnemodyfikowanie zdefiniowanych dla dziecka reguł bez koniecznościposiadania dostępu do jego smartfonu, i daje możliwość szybkiegopodjęcia decyzji w wypadku wysłania prośby o wejście na stronę,do której dziecko nie ma normalnie dostępu.

Za tę ochronę najmłodszych trzeba Orange zapłacić. Aplikacjęprzygotowano w dwóch wersjach. Standard kosztuje 3 zł miesięczniei pozwala zarządzać maksymalnie dwoma urządzeniami mobilnymipoprzez panel administracyjny w przeglądarce internetowej. WersjaPremium kosztuje 8 zł miesięcznie, obsługuje maksymalnie czteryurządzenia mobilne i daje dostęp do aplikacji zarządzającejrodzica.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentOrange Polska
Liczba pobrań299
Data aktualizacji9 kwi 2019
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Chroń Dzieci w Sieci – Dziecko ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUEKRZd
Komentarze (0)
bEUEKRZP