iOSBezpieczeństwoKontrola rodzicielskaChroń Dzieci w Sieci – Dziecko
Chroń Dzieci w Sieci – Dziecko ikona

Chroń Dzieci w Sieci – Dzieckoversion 1.3.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Chroń Dzieci w Sieci jest kompleksowym narzędziem do kontroli aktywności najmłodszych internautów, oczywiście w imię zwiększenia ich bezpieczeństwa. Wydana na najpopularniejsze systemy, pozwala na kontrolę czasu spędzanego w sieci, nadzoruje uruchomione aplikacje i filtruje strony pod kątem nieodpowiednich treści.

Rodzice otrzymują predefiniowane kategorie wiekowe, według których następnie wprowadzane są ograniczenia dostępu do treści, automatyczne przełączanie przeglądarek internetowych w tryb bezpiecznego wyszukiwania, restrykcyjny launcher, zawierający tylko zaakceptowane aplikacje, zablokowanie dostępu do sklepu z aplikacjami oraz rozbudowany system raportowania o incydentach. Oczywiście wspomniane mechanizmy filtrujące działają we wszystkich sieciach, zarówno komórkowych jak i prywatnych oraz publicznych Wi-Fi.

Chroń Dzieci w Sieci pozwala też selektywnie i na żywo kontrolować internetową aktywność, blokując dostęp do dowolnej strony bez względu na jej obecność na liście. Umożliwia zdalne modyfikowanie zdefiniowanych dla dziecka reguł bez konieczności posiadania dostępu do jego smartfonu, i daje możliwość szybkiego podjęcia decyzji w wypadku wysłania prośby o wejście na stronę, do której dziecko nie ma normalnie dostępu.

Za tę ochronę najmłodszych trzeba Orange zapłacić. Aplikację przygotowano w dwóch wersjach. Standard kosztuje 3 zł miesięcznie i pozwala zarządzać maksymalnie dwoma urządzeniami mobilnymi poprzez panel administracyjny w przeglądarce internetowej. Wersja Premium kosztuje 8 zł miesięcznie, obsługuje maksymalnie cztery urządzenia mobilne i daje dostęp do aplikacji zarządzającej rodzica.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOrange Polska
Liczba pobrań342
Data aktualizacji9 kwi 2019
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Chroń Dzieci w Sieci – Dziecko ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)