AndroidPersonalizacjaKlawiaturyChrooma
Chrooma ikona

Chroomahelium-5.1.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Chrooma to klawiatura, której kolory dostosowują się do barw występujących w uruchomionej aplikacji. Jeśli jest więc to facebookowy Messenger, klawiatura będzie niebieska, natomiast podczas korzystania z Hangoutów, zielona.

Narzędzie pozwala nie tylko na łatwe i szybkie wpisywanie wiadomości wraz ze znakami interpunkcyjni, cyframi i emotkami, ale umożliwia także wstawianie GIF-ów, zdjęć, załączników i nie tylko. Chrooma oferuje funkcję dostosowania wyglądu paska umiejscowionego na samej górze klawiatury, dzięki czemu możemy bez problemu zyskać dostęp do najczęściej używanych opcji.

Skoro już o personalizacji mowa, to warto wiedzieć, że w Chrooma można zmienić także motywy, style czcionek, style emoji, rozmiar klawiatury oraz inne parametry. Na uwagę zasługuje możliwość pisania w wielu językach jednocześnie (bez konieczności przełączania klawiatury za każdym razem), co może okazać się naprawdę przydatne np. podczas nawiązywania kontaktów z klientami w firmach międzynarodowych.

Chrooma została wyposażona również w tryb jednoręczny do szybkiego pisania za pomocą kciuka, a także posiada możliwość pisania gestami (wystarczy przesunąć palcem po klawiaturze).

Uwaga!

  • Program jest dostępny za darmo, ale istnieje możliwość zakupu wersji Premium w cenie 20,99 złotych.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameLounge
Liczba pobrań82
Data aktualizacji7 cze 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Chrooma ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)