CI Games prezentuje rozgrywkę w Sniper: Ghost Warrior 3 #WGW

CI Games prezentuje rozgrywkę w Sniper: Ghost Warrior 3 #WGW
Krzysztof Fiedor

13.10.2016 17:00, aktual.: 17.10.2016 10:48

Kolejny polski producent gier wystawia się na T-Mobile Warsaw Games Week z najnowszym swoim tytułem. To trzecia już odsłona popularnej serii Sniper: Ghost Warrior. Szykuje się wielki hit z otwartym światem a tytuł aspiruje do produkcji AAA.

Sniper: Ghost Warrior to już uznana marka. Choć pierwsza odsłona była raczej niszowym produktem, tytuł ten przez lata zaskarbił sobie spore grono fanów. Trzecia część zapowiada się na rewelacyjną strzelankę w otwartym świecie. Po raz pierwszy będziemy mogli też wybierać spośród trzech trybów rozrywki. Jako snajper będziemy eliminować wrogów precyzyjnymi strzałami z dużych odległości. Wcielając się w ducha skupimy się na cichej ale skutecznej eksterminacji przeciwników, a jako wojownik, niczym Rambo z okrzykiem na ustach będziemy siekać seriami zbliżających się oponentów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Producent twierdzi, że trzecia część Snajpera to tytuł mocno rozbudowany i bliżej mu do tytułów AAA niż do średnio budżetowych produkcji, którymi były poprzednie części. Oczywiście nie można od razu porównywać tytułu do takich produkcji jak Call of Duty czy Battlefield, jednak zdaniem właściciela firmy mamy do czynienia z największą grą jaką wyprodukuje CI Games.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeśli chcecie się przekonać jak wygląda niemal ukończona gra, zajrzyjcie na stoisko CI Games na WGW. Na dwudziestu stanowiskach będziecie mogli nagrać się do woli i utwierdzić w przekonaniu czy zapowiedzi producenta są realne. Grę można już zamówić w przedsprzedaży a jej oficjalna premiera odbędzie się dopiero 27 stycznia 2017 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)