iOSZakupyInne programy do zakupówCinkciarz.pl
Cinkciarz.pl ikona

Cinkciarz.pl

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cinkciarz.pl to oficjalna aplikacja mobilna wydana przez kantor internetowy Cinkciarz.pl. Za pomocą programu użytkownik może zarządzać swoim kontem w serwisie, a także dokonywać transakcji walutowych.

Korzystając z aplikacji, można dokonywać zakupów: kupować, handlować oraz wymieniać waluty. Do wyboru są dwa tryby prowadzenia transakcji: z rachunku bankowego (z możliwością kupna, sprzedaży i wymiany oraz wglądu w historię transakcji), z rachunku walutowego w Cinkciarz.pl (kupno, sprzedaż i wymiana, doładowanie konta, wypłata/wycofanie środków, historia transakcji i blokad). Aplikacja pozwala również prowadzić transakcje społecznościowe.

W programie Cinkciarz.pl znajdziemy też aktualne kursy walut, podawane zarówno przez usługę, jak też bazujące na danych Narodowego Banku Polskiego. Dostępne jest też narzędzie do przeliczania kursów walut, a także dodawanie skrótu szybkiego dostępu do danej waluty i określonej kwoty (np. codzienny kurs 1000 franków szwajcarskich).

Za pomocą programu możemy też zarządzać kontem użytkownika Cinkciarz.pl, np. zmienić hasło, odbierać wiadomości, wybierać gotówkę z bankomatów, korzystać z alertów walutowych lub wprowadzać kody promocyjne.

Aplikacja wspiera funkcję TouchID, co sprawia, że dostęp do danych użytkownika jest dodatkowo zabezpieczony. Ponadto, program wykonano zgodnie z "płaską" stylistyką systemu iOS, a jego interfejs jest prosty w obsłudze i ułatwia korzystanie z aplikacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań88
Data aktualizacji6 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cinkciarz.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)