WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituCircle Dock

Circle Dock0.9.2 Alpha 8.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Circle Dock to niewielki program dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, która pozwala na dodanie rozmaitych skrótów (np. do gier, programów lub dokumentów) dostępnych z poziomu specjalnego koła szybkiego wyboru umieszczonego w dowolnym miejscu na pulpicie.

Klikając prawym przyciskiem na wspomnianym kole możemy skorzystać z opcji "add", by dodać skrót do dowolnego miejsca znajdującego się na dysku twardym komputera (nie tylko samego pliku, ale i całego katalogu), dzięki czemu w późniejszym czasie zyskamy do niego natychmiastowy dostęp. Circle Dock jest umieszczony zawsze na wierzchu, więc nie musimy minimalizować okna aktualnie używanego programu.

Circle Dock zawiera wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki którym dostosujemy wygląd koła do własnych preferencji, modyfikując chociażby jego rozmiar, liczbę ikon, jakie możemy w nim umieścić, a także położenie aplikacji na pulpicie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań528
Data aktualizacji22 mar 2018
Rozmiar pliku12.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)