AndroidGryStrategiczneClash Royale
Clash Royale ikona

Clash Royale60256021

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clash Royale jest grą bitewną z elementami MOBA, w której wcielamy się we władcę niewielkiego królestwa, chcącego powiększyć jego granice. W świecie znanym dobrze z Clash of Clans będziemy toczyli sieciowe pojedynki z innymi graczami, rozgrywane w całości na arenach mieszczących się na ekranie smartfonu czy tabletu.

Celem gry jest obalenie króla przeciwnika, wysyłając ku niemu jednostki ofensywne, a jednocześnie dbanie o bezpieczeństwo własnego monarchy, którego strzec będą mury, jednostki defensywne i czary.

Gra korzysta z wielu koncepcji znanych z karcianek – budujemy tu swoją talię (Battle Deck), której karty przedstawiają jednostki bojowe i możliwe zagrania. Kartami można się wymieniać w ramach tworzonych klanów.

Cała gra jest ładnie zaprojektowana i w szczegółach dopracowana, sieciowe mecze rozgrywa się szybko i przyjemnie. Kluczem do sukcesu jest dobre poznanie dostępnych jednostek, każda z nich ma bowiem swoje plusy i minusy, więc zbudowanie dobrej talii wcale nie jest łatwe.

Niestety w Clash Royale nie obędzie się bez mikropłatności, połączonych z systemem nagród kryjących się w skrzyniach otwieranych w ciągu długiego czasu. Ci gracze, którzy gotowi są zapłacić, będą mieli więc znacznie lepsze talie – czy tak samo nie jest też jednak w klasycznych karciankach, z ich specjalnymi boosterami?

Clash Royale zostało docenione przez Google, otrzymując wyróżnienie Best of 2016 w sklepie Play.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSupercell
Liczba pobrań7 186
Data aktualizacji28 kwi 2024
Rozmiar pliku0.29 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Clash Royale ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)