AndroidDomInne programy dla domuClean House - Czysty Dom
Clean House - Czysty Dom ikona

Clean House - Czysty Dom1.36

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clean House - Czysty Dom to prosta aplikacja, służąca do zapisywania zadań związanych ze sprzątaniem oraz przypominaniu o nadchodzących obowiązkach związanych z domowymi porządkami.

Program ma bardzo prosty interfejs. Na ekranie głównym zobaczymy wszystkie dodane czynności z obszaru sprzątania. Dodać je możemy, klikając ikonę "+" widoczną w prawym górnym rogu ekranu. Aplikacja nie zawiera modułu podpowiedzi (jak np. niektóre mobilne listy zakupów, które podpowiadają nazwy produktów wraz z wpisywanymi kolejnymi literami), dlatego użytkownik musi wszystko wpisywać samodzielnie. Zostawia to jednak pewną dowolność, choć do najwygodniejszych nie należy. Do każdego zadania można dodać cykliczne przypomnienia, np. co kilka dni o określonej godzinie. A gdy przytrzymamy nieco dłużej poszczególne wpisy na ekranie, wyświetli się menu kontekstowe, dzięki któremu można zaznaczyć wykonanie np. mycia okien lub mycia podłóg.

Dużą wadą aplikacji jest cena, którą twórcy wyznaczyli dla tych, którzy zechcą usunąć widniejącą u dołu ekranu reklamę. To wydatek wynoszący ok. 17 zł, co wydaje się być kwotą przesadzoną, jeśli chodzi o możliwości, które program oferuje. Tak na dobrą sprawę, można przecież zastąpić go innymi aplikacjami służącymi do zapisywania zadań, które na dodatek są dostępne za darmo. Ale jeśli potrzebny jest program, który posłuży jako swego rodzaju dziennik obowiązków związanych ze sprzątaniem, to mimo wszystko Clean House - Czysty Dom powinien spełnić oczekiwania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań163
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Clean House - Czysty Dom ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)