CleanMyPC Registry Cleaner4.50

WindowsArchiwumProgramy archiwalneCleanMyPC Registry Cleaner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CleanMyPC Registry Cleaner to rozbudowane narzędzie do optymalizacji rejestru systemowego. Aplikacja czyści i naprawia występujące w nim błędy oraz defragmentuje całą jego zawartość.

Program przeprowadza dokładną analizę rejestru systemowego, a następnie znajduje wszelkie nieprawidłowości i inne błędy, które w znacznym stopniu spowalniają pracę systemu operacyjnego. Po wykonaniu tych czynności, nie tylko naprawimy i zoptymalizujemy rejestr, ale również zmniejszymy ryzyko wystąpienia awarii komputera oraz zwiększymy wydajność systemu Windows.

CleanMyPC Registry Cleaner umożliwia też wykonanie defragmentacji rejestru systemowego, która w znacznym stopniu przyśpieszy uruchamianie i działanie samego systemu operacyjnego. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy niezbędny moduł do tworzenia i przywracania kopii zapasowej, narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi przy starcie systemu, a także bibliotekę BHO (Browser Helper Object) przeznaczonej dla przeglądarki Internet Explorer, która służy do wykrywania i likwidowania podejrzanych plików.

Uwaga!

Program CleanMyPC Registry Cleaner dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 15 dni darmowego testowania.

Udostępnij
CleanMyPC Registry Cleaner 4.50wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.07 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań9 306
Data aktualizacji2 lis 2012
Rozmiar pliku3.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)