WindowsGrafikaTworzenie ikonClic
Clic ikona

Clic 2.00.250

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Clic to niewielkie i darmowe narzędzie umożliwiające łatwe generowanie ikon z dowolnych zdjęć i obrazów. Stanowi doskonałą alternatywę dla dużych i często płatnych programów typu GIMP lub Photoshop.

Aplikacja oferuje kompaktowy interfejs graficzny, którego obsługa nikomu nie powinna przysporzyć problemów. W głównym oknie narzędzie wyświetlany jest podgląd użytego obrazu oraz wyjściowej ikonki. Ponadto znajdziemy tutaj podstawowe informacje na temat naszej grafiki.

Aby wczytać obraz do programu Clic należy skopiować go do systemowego schowka a następnie wkleić w jego głównym oknie. Możliwe jest również wykorzystanie metody przeciągnij-i-upuść. Narzędzie oferuje podstawowe funkcje obróbki obrazu i umożliwia tworzenie ikon w rozmiarach od 16x16 do 96x96 pikseli.

Aplikacja Clic dostępna jest w formie przenośnej (tzw. portable). Oznacza to, że aby z niej skorzystać nie jest wymaga instalacja w systemie operacyjnym.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • niewielkie narzędzie do tworzenia ikon na bazie dowolnego obrazu
  • wsparcie dla typowych formatów plików graficznych
  • możliwość tworzenie ikon w rozmiarze od 16x16 do 96x96 pikseli
  • za darmo, wersja przenośna
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań639
Data aktualizacji22 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Clic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)