WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekClick&Clean dla Google Chrome
Click&Clean dla Google Chrome ikona

Click&Clean dla Google Chrome9.7.5.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Click&Clean to bardzo popularne i skuteczne rozszerzenie do ochrony prywatności użytkownika przeglądarki Google Chrome, a także zapobiegania śledzenia jego aktywności w Internecie.

Dzięki temu niepozornemu pluginowi zwiększymy swoje bezpieczeństwo podczas codziennej pracy z komputerem podłączonym do Sieci. Oferuje ono pełen zestaw narzędzi, z pomocą których nie musimy obawiać się o to, że inny użytkownik komputera np. podejrzy listę przeglądanych przez nas stron internetowych. Ponadto Click&Clean pozytywnie wpływa również na wydajność pracy przeglądarki Google Chrome. Systematyczne korzystanie z rozszerzenia powoduje m.in. szybsze jej uruchomienie i wyświetlanie zasobów webowych, nie wspominając o zwolnionych zasobach na dysku twardym zajmowanych przez zbędne pliki.

Click&Clean wyposażony został w opcje czyszczenia wszelakich prywatnych danych (historia przeglądania i pobierania, pamięć podręczna, zapisane hasła, cache aplikacji, zindeksowane bazy danych, pliki cookie, zapisane dane formularzy i inne), w tym wygodne samoczynne oczyszczenie podczas zamykania przeglądarki. Z poziomu rozszerzenia uzyskamy także łatwy dostęp do wielu często ukrytych opcji przeglądarki Google Chrome. Nie zabrakło również wbudowanego generatora bezpiecznych haseł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentHotCleaner
Liczba pobrań2 061
Data aktualizacji4 gru 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Click&Clean dla Google Chrome ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)