Clip Studio Paint Pro ikona

Clip Studio Paint Pro1.6.7

Strona głównamacOSGrafikaProgramy do malowaniaClip Studio Paint Pro
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clip Studio Pro to jeden z najlepszych programów do rysowania mangi, komiksów i ilustracji na rynku.

Clip Studio Pro pozwala rysować na trzy sposoby. Z tabletem piórkowym można rysować odręcznie i w tym przypadku program będzie poprawnie interpretował nacisk narzędzia. Krzywą nacisku można dostosować. W Clip Studio Paint można także rysować wektorowo na specjalnych warstwach wektorowych i malować wzorami, efektami i deseniami. W programie znajduje się sporo pędzli tego typu, dzięki czemu można rysować liście, gwiazdy, linie, wstążki, drut kolczasty i tym podobne. Wisienką na torcie jest możliwość rysowania z przezroczystością, co przypomina malowanie akwarelami.

Przy kolorowaniu ilustracji można korzystać z możliwości malowania gradientem, wypełniania z automatycznym zamykaniem linii i zamalowywania drobnych fragmentów, które nie zostały wypełnione automatycznie, co znacznie przyspiesza wykończenie ilustracji. W każdej chwili można dostosować barwy i poprawić figury na ilustracji.

Przy układaniu kart komiksów można korzystać z szablonów i rysowania ramek. Do dyspozycji mamy także zestaw linijek i miarek. Przy malowaniu mangi można także szybko konwertować kolorowe ilustracje na czarno-białe, które naśladują styl komiksów.

Ten sam plik instalacyjny pozwala przez 30 dni testować dwa warianty programu: Clip Studio Paint Pro do tworzenia ilustracji i Clip Studio Paint Ex to rysowania mangi. Istnieje także wersja Clip Studio Paint Debut, przeznaczona do tworzenia animacji.

Udostępnij
Clip Studio Paint Pro 1.6.7wersja stabilna (Mac)
Clip Studio Paint ProSmith Micro
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań562
Data aktualizacji19 lis 2017
Rozmiar pliku231.29 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Clip Studio Paint Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)