Clip Studio Paint Pro ikona

Clip Studio Paint Pro1.6.7

MacOSGrafikaProgramy do malowaniaClip Studio Paint Pro
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clip Studio Pro to jeden z najlepszych programów do rysowania mangi, komiksów i ilustracji na rynku.

Clip Studio Pro pozwala rysować na trzy sposoby. Z tabletem piórkowym można rysować odręcznie i w tym przypadku program będzie poprawnie interpretował nacisk narzędzia. Krzywą nacisku można dostosować. W Clip Studio Paint można także rysować wektorowo na specjalnych warstwach wektorowych i malować wzorami, efektami i deseniami. W programie znajduje się sporo pędzli tego typu, dzięki czemu można rysować liście, gwiazdy, linie, wstążki, drut kolczasty i tym podobne. Wisienką na torcie jest możliwość rysowania z przezroczystością, co przypomina malowanie akwarelami.

Przy kolorowaniu ilustracji można korzystać z możliwości malowania gradientem, wypełniania z automatycznym zamykaniem linii i zamalowywania drobnych fragmentów, które nie zostały wypełnione automatycznie, co znacznie przyspiesza wykończenie ilustracji. W każdej chwili można dostosować barwy i poprawić figury na ilustracji.

Przy układaniu kart komiksów można korzystać z szablonów i rysowania ramek. Do dyspozycji mamy także zestaw linijek i miarek. Przy malowaniu mangi można także szybko konwertować kolorowe ilustracje na czarno-białe, które naśladują styl komiksów.

Ten sam plik instalacyjny pozwala przez 30 dni testować dwa warianty programu: Clip Studio Paint Pro do tworzenia ilustracji i Clip Studio Paint Ex to rysowania mangi. Istnieje także wersja Clip Studio Paint Debut, przeznaczona do tworzenia animacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań578
Data aktualizacji19 lis 2017
Rozmiar pliku231.29 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Clip Studio Paint Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)