bDTTwjsl
Clipboard Master ikona

Clipboard Master4.10.4

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Clipboard Master to darmowe narzędzie, które z powodzeniem może zastąpić schowek wbudowany w system operacyjny Windows. W przeciwieństwie do niego opisywany program umożliwia przechowywanie nawet 10 tysięcy wpisów.

bDTTwjsn

Za sprawą opisywanej aplikacji możemy kopiować, wklejać, organizować czy przechowywać nie tylko pliki tekstowe (bez utraty formatowania), ale również zdjęcia, a nawet całe foldery. Clipboard Master jest kompatybilny ze wszystkimi programami działającymi pod kontrolą "okienek". Warto również wspomnieć, że komfortowe użytkowanie zapewnia także możliwość zdefiniowania makr oraz skrótów klawiaturowych, dzięki czemu wykonywanie poszczególnych operacji przebiega znacznie szybciej.

Clipboard Master umożliwia również korzystanie z szablonów tekstowych, które pozwalają na szybkie umieszczenie wybranych zwrotów (mowa chociażby o nagłówkach, stopkach czy krótkich pozdrowieniach), znaków specjalnych, a nawet fragmentów kodu HTML w treści maila lub dokumentach.

Aplikacja pozwala nie tylko na przechowywanie danych w schowku, ale i tworzenie zrzutów ekranowych za pomocą wbudowanego narzędzia, które rozszerza opcje Clipboard Master. Nie musimy używać więc zewnętrznych programów do screenshotów, gdyż możemy je utworzyć przy użyciu opisywanego narzędzia, a następnie skopiować od razu do schowka.

Clipboard Master oferuje także możliwość przechowywania nazw użytkownika i haseł wprowadzanych na rozmaitych stronach internetowych, więc nie musimy ich wprowadzać podczas każdorazowego logowania się na danej witrynie sieciowej, lecz możemy skorzystać z bazy utworzonej przez program.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Clipboard Master 4.10.4wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentJumping Bytes
Liczba pobrań750
Data aktualizacji18 lis 2020
Rozmiar pliku13.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Clipboard Master ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTwjsS
bDTTwjtj