WindowsArchiwumProgramy archiwalneCliper

Cliper2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program do organizacji i ułatwienia pracy z komputerem, integrujący w sobie funkcjonalność kilku różnych aplikacji. Umożliwia oglądanie telewizji i słuchania radia (naturalnie tych stacji, które nadają swój sygnał w Internecie), przeglądanie wiadomości z różnych serwisów internetowych dostarczanych za pomocą kanałów RSS, planowanie czasu przy pomocy prostego kalendarza, tworzenie notatek i karteczek "przyklejanych" na ekranie komputera, a także sprawdzanie poczty. Zaletą programu są zdefiniowane listy stacji radiowych i telewizyjnych, a także obszerny katalog kanałów RSS, dzięki czemu można od razu przystąpić do pracy z programem, bez konieczności wcześniejszej konfiguracji.

Uwaga! 1. Program jest bezpłatny ale wyświetla banner reklamowy. 2. Program wymaga do poprawnej pracy zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 (lub nowszej) oraz Windows Installer w wersji 3.1 (lub nowszej). Komponenty te można pobrać i zainstalować z poziomu instalatora programu, pobrać z witryny Centrum Pobierania Microsoft, witryny Windows Update lub w vortalu, w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki 3. Do odtwarzania stacji radiowych i TV wymagany jest zainstalowany w systemie program Windows Media Player w wersji 9 lub nowszej. Można go pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 838
Data aktualizacji10 mar 2006
Rozmiar pliku1.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)