Cliper2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program do organizacji i ułatwienia pracy z komputerem, integrujący w sobie funkcjonalność kilku różnych aplikacji. Umożliwia oglądanie telewizji i słuchania radia (naturalnie tych stacji, które nadają swój sygnał w Internecie), przeglądanie wiadomości z różnych serwisów internetowych dostarczanych za pomocą kanałów RSS, planowanie czasu przy pomocy prostego kalendarza, tworzenie notatek i karteczek "przyklejanych" na ekranie komputera, a także sprawdzanie poczty. Zaletą programu są zdefiniowane listy stacji radiowych i telewizyjnych, a także obszerny katalog kanałów RSS, dzięki czemu można od razu przystąpić do pracy z programem, bez konieczności wcześniejszej konfiguracji.

Uwaga! 1. Program jest bezpłatny ale wyświetla banner reklamowy. 2. Program wymaga do poprawnej pracy zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 (lub nowszej) oraz Windows Installer w wersji 3.1 (lub nowszej). Komponenty te można pobrać i zainstalować z poziomu instalatora programu, pobrać z witryny Centrum Pobierania Microsoft, witryny Windows Update lub w vortalu, w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki 3. Do odtwarzania stacji radiowych i TV wymagany jest zainstalowany w systemie program Windows Media Player w wersji 9 lub nowszej. Można go pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Udostępnij
Cliper 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Liczba pobrań22 837
Data aktualizacji10 mar 2006
Rozmiar pliku1.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)