WindowsArchiwumProgramy archiwalneClipMon
ClipMon ikona

ClipMon1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ClipMon to darmowa aplikacja przeznaczona do monitorowania schowka systemowego, wyświetlania jego zawartości i zarządzania historią skopiowanych elementów.

Program monitoruje schowek systemowy Windows i przechwytuje skopiowane elementy w postaci grafik, plików i tekstu. W menadżerze historii możemy podejrzeć nie tylko treści skopiowane do schowka, ale również zobaczyć w jakiej aplikacji zostały skopiowane i ile zajmują pamięci. Ponadto w przeglądarce historii skopiowanych elementów możemy skorzystać z wyszukiwarki by skutecznie wrócić do dowolnego momentu wykorzystywania schowka. Jest to opcja, której zdecydowanie brakuje w domyślnym module schowka systemowego, który umożliwia przechowywanie tylko jednej pozycji.

ClipMon pozwala na zdefiniowanie maksymalnej liczby przechowywanych elementów tekstowych, grafik i lokalizacji plików w ClipMon History Browser. Dodatkowo użytkownik może aktywować skróty klawiszowe pozwalające na szybki dostęp do okna historii, wyczyścić pamięć schowka systemowego czy otworzyć aplikację, z której dane zostały aktualnie skopiowane.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentPA-Soft
Liczba pobrań715
Data aktualizacji25 lut 2013
Rozmiar pliku9.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ClipMon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)