iOSAkcesoriaInne akcesoriaClips - Copy and paste anywhere with widget and keyboard
Clips - Copy and paste anywhere with widget and keyboard ikona

Clips - Copy and paste anywhere with widget and keyboard1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clips - Copy and paste anywhere with widget and keyboard wykorzystuje w pełni nowe możliwości jakie oferuje api iO 8.0. Dzięki temu w sprytny sposób obchodzi pewne braki i ograniczenia systemu oferując nam przydatny i wygodny schowek na notatki.

Aplikacja dzieli się na 3 części: program główny, który zawiera wszystkie nasze wycinki i notatki, widget dostępny w menu powiadomień oraz specjalną klawiaturę. To dzięki nim z prawie każdej aplikacji możemy wygodnie kopiować treści do programu głównego, a następnie korzystać z nich w innych programach.

O tym jak dobrze skonfigurować program powiadomi nas krótki poradnik przy pierwszym uruchomieniu Clips. Warto go obejrzeć, zwłaszcza jeżeli jeszcze nie korzystaliście z mechanizmu dodawania i korzystania z dodatkowych klawiatur.

Program oferuje również możliwość synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami, dzięki temu dostęp do notatek mamy prawie wszędzie. Darmowa wersja ogranicza nam po pewnym czasie miejsce na robienie i przechowywanie wycinków. Pełna to wydatek około 1,7 euro. Jeżeli często kopiujecie coś z poziomu swoich urządzeń z iOS, warto dołączyć Clips - Copy and paste do swojej kolekcji aplikacji. Program wspiera zegarki Apple Watch.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań83
Data aktualizacji17 gru 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (shareware)
Clips - Copy and paste anywhere with widget and keyboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)