bDZnsaaJ

CloneSpy3.4.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CloneSpy to zaawansowane narzędzie pomocne podczas zwalniania wolnej przestrzeni na dysku twardym, charakteryzujące się bogatą funkcjonalnością i szybkością działania. Pozwala ono na wyszukiwanie, a następnie usuwanie zduplikowanych plików przechowywanych w różnych lokalizacjach.

bDZnsaaL

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów dysponuje zestawem użytecznych funkcji, które pozwalają użytkownikowi na sprawne i skuteczne oczyszczanie dysku z powtarzających się danych. Możliwe jest wyszukiwanie plików o tej samej zawartości (niezależnie od nazwy, daty utworzenia czy lokalizacji), plików o różnej zawartości, ale tej samej nazwie, a także zwykłych, zduplikowanych danych ulokowanych w różnych miejscach dysku. Korzystając z dostępnych w CloneSpy funkcji nie tyle usuniemy z dysku kopie tych samych plików, co również oczyścimy dysk z różnych wersji tych samych dokumentów lub pustych plików.

CloneSpy wyposażony został w zestaw opcji konfiguracyjnych, pozwalających szczegółowo definiować jakiego typu duplikaty plików mają być automatycznie usuwanie. Oczywiście oferowany jest także tryb, w którym to użytkownik decyduje co ma być kasowane. Poza funkcją oczyszczania narzędzie umożliwia dodatkowo przenoszenie powtarzających się plików do wskazanego folderu oraz tworzenie listy zduplikowanych danych. Narzędzie pozwala na przetwarzanie w trybie wsadowym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CloneSpy 3.4.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Liczba pobrań2 122
Data aktualizacji13 paź 2019
Rozmiar pliku4.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnsabq
bDZnsabH