iOSMultimediaOdtwarzacze muzykiCloud Music Player & Downloader
Cloud Music Player & Downloader ikona

Cloud Music Player & Downloader

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cloud Music Player & Downloader to przydatne narzędzie do słuchania muzyki zgromadzonej w chmurze. Wspiera nie tylko najpopularniejsze formaty plików, ale również usługi.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik oraz prośba o zalogowanie na jedną z dostępnych chmur. Na liście znajdziem: Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box oraz ownCloud. Aplikacja może w tym samym czasie korzystać z każdej z nich. Kolejny krok to zaznaczenie folderów, w którym ma być wyszukiwana muzyka. Cloud Music Player & Downloader radzi sobie z taki formatami jak mp3, m4a, m4b i flac.

Nasza muzyka jest grupowana w standardowy sposób. Możemy ją przeglądać po artystach, albumach, a także wszystkich piosenkach. Nie zabrakło także playlist. Aplikacja jest również przygotowana na działanie bez sieci. Utwory możemy pobrać do pamięci urządzenia, aby następnie słuchać ich offline.

Interfejs Cloud Music Player & Downloader prezentuje się ładnie i czytelnie. Drobne zastrzeżenia można mieć do brakach w tłumaczeniu na język polskim. Aplikacją w podstawowej jest dostępna za darmo i nie zawiera reklam. Posiada jednak limity dla konkretnych chmur, ich zniesienie wiąże się z opłatami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentmymacapps.com
Liczba pobrań854
Data aktualizacji21 paź 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cloud Music Player & Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)