Cloud System Booster ikona

Cloud System Booster3.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cloud System Booster to prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do naprawy i optymalizacji systemu operacyjnego. Przy użyciu tego niewielkiego programu możemy oczyścić dysk twardy ze zbędnych, nieużywanych plików, a także przyspieszyć uruchamianie systemu Windows.

Dodatkowo oprogramowanie posiada nowoczesną technologię chmury, za pomocą której będziemy otrzymywać najnowsze aktualizacje do programu z dostępnej bazy danych znajdującej się na serwerze producenta. Oprócz tego po każdej aktualizacji bazy w programie, otrzymamy kolejne poprawki, usprawniające działanie poszczególnych narzędzi i modułów.

Program oferuje cztery zróżnicowane moduły do optymalizacji i zwiększenia wydajności systemu Windows. Umożliwiają one między innymi oczyszczanie pozostałości na dysku twardym i w rejestrze systemowym, naprawia różne błędy powodujące awarię systemu bądź całego komputera, optymalizuje i przyspiesza pracę systemu operacyjnego, a także likwiduje usterki w zainstalowanych aplikacjach i w innych usługach systemowych.

Cloud System Booster posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy dwa tryby widoku – Home i Expert. Ten drugi jest bardziej złożony i przeznaczony dla bardziej doświadczonych użytkowników komputera. Warto też wspomnieć o wbudowanej możliwości zmiany motywu graficznego, a także funkcji do optymalizacji i wykonania pozostałych czynności za pomocą jednego kliknięcia myszki.

Udostępnij
Cloud System Booster 3.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.621 ocen
Liczba pobrań14 787
Data aktualizacji6 maj 2015
Rozmiar pliku16.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cloud System Booster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)