WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychCloudevo
Cloudevo ikona

Cloudevo3.5.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cloudevo to narzędzie adresowane do osób, które posiadają rozmaite pliki „w chmurze”.

Dzięki Cloudevo możemy skonfigurować wiele kont i zyskać do nich dostęp z poziomu opisywanej aplikacji. Obsługuje ona zarówno najpopularniejsze usługi, takie jak Dropbox, Dysk Google, Microsoft OneDrive, ale nie tylko. Z programu mogą zrobić użytek także osoby, które na co dzień przechowują dane za pośrednictwem 4Shared.com, pCloud, HiDrive.com, Mega.nz i wielu, wielu innych. Pełna lista serwisów obsługiwanych przez Cloudevo dostępna jest po wybraniu przycisku „add account” w prawym dolnym rogu ekranu.

Cloudevo można uruchomić jako osobną aplikację działającą w systemie operacyjnym Windows, ale integruje się ona również z Eksploratorem Windows, gdzie pojawia się w formie wirtualnego napędu. To znacznie ułatwia zarządzanie posiadanymi dokumentami, zdjęciami, filmami czy jakimikolwiek innymi plikami. Nie trzeba się również obawiać, że zostaną one przechwycone przez niepowołanych użytkowników, bo Cloudevo zabezpieczy je przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES.

Jak nietrudno się domyślić, Cloudevo posiada funkcję automatycznej synchronizacji, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z programu na wielu urządzeniach.

Uwaga!

  • Przed uruchomieniem Cloudevo wymagane jest utworzenie darmowego konta użytkownika.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEvorim
Liczba pobrań391
Data aktualizacji23 paź 2020
Rozmiar pliku11.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cloudevo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)