AndroidMultimediaOdtwarzacze muzykiCloudPlayer by doubleTwist
CloudPlayer by doubleTwist ikona

CloudPlayer by doubleTwist1.8.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CloudPlayer by doubleTwist to odtwarzacz muzyczny którego głównym zadaniem jest wsparcie dla kolekcji przechowywanych w chmurach Dropbox, OneDrive i Dysku Google.

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy zapytani o to czy chcemy zalogować się na konto Google czy też nie. W przypadku wyboru pierwszej opcji otrzymamy możliwość darmowego testowania wersji premium przez siedem dni. Jeżeli z niej nie skorzystamy w edycji darmowej CloudPlayer będzie zwykłym odtwarzaczem muzyki zgromadzonej w pamięci naszego telefonu.

Aplikacja pozwala na przeglądanie kolekcji muzyki według standardowych kryteriów. Oferuje mini odtwarzacz w pasku powiadomień oraz scrobble do Last.fm. W przypadku kolekcji w chmurze, możemy jej słuchać online, bądź też pobrać do pamięci urządzenia.

Wśród opcji premium, które odblokujemy dopiero po zakupieniu wersji Platinume znajduje się także equalizer oraz wsparcie dla Chromecasta. Niestety jego cena nie należy do niskich i wynosi ponad 25 zł. Jeżeli jednak sporą część muzyki trzymacie w chmurze i brakuje Wam dobrego odtwarzacza do jej obsługi, warto sprawdzić CloudPlayer,

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań179
Data aktualizacji23 lut 2022
System operacyjnyAndroid Android 4.1 i nowsze
LicencjaTestowa (demo)
CloudPlayer by doubleTwist ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)