WindowsArchiwumProgramy archiwalneClubDJ ProDJ
ClubDJ ProDJ ikona

ClubDJ ProDJ5.1.5.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ClubDJ ProDJ to rozbudowany program przeznaczony zarówno dla początkujących muzyków jak i również doświadczonych DJ`ów. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie najważniejsze formaty muzyczne, w tym między innymi MP3, MP2, OGG, WAV, Audio CD i M4A. Oprócz tego wspiera też formaty audio z basem (FLAC, AAC i AC3), a także jest w pełni kompatybilny z najnowszymi urządzeniami DJ-skimi – Denon DH-HC4500, Hercules DJ Console MK2, Behringer BCD-2000 itd.

W programie znajdziemy wiele przydatnych narzędzi do miksowania muzyki i tworzenia różnych efektów wizualnych. Jego interfejs składa się z listy odtwarzania, mikserów i dwóch odtwarzaczy multimedialnych. Dzięki bogatej funkcjonalności możemy nie tylko tworzyć dźwięki, ale również zarządzać i odtwarzać pliki multimedialne przechowywane na dysku twardym komputera.

Oprócz tego znajdziemy w nim osiem wbudowanym samplerów, niezbędnych opcji do miksowania różnych dźwięków i utworów. Nie mogło w nim zabraknąć equalizera do ustawiania jakości wydobywanego brzmienia, a także narzędzi do dopasowywania rytmów i efektów przejścia pomiędzy utworami. Ponadto oferuje przydatne funkcje do normalizowania poziomu dźwięków i spowalniania/przyspieszania tempa odtwarzanego utworu muzycznego.

Uwaga!

  • Program ClubDJ ProDJ dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 minut darmowego testowania.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań20 995
Data aktualizacji7 sie 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ClubDJ ProDJ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)