ClubDJ ProDJ ikona

ClubDJ ProDJ5.1.5.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalneClubDJ ProDJ
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ClubDJ ProDJ to rozbudowany program przeznaczony zarówno dla początkujących muzyków jak i również doświadczonych DJ`ów. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie najważniejsze formaty muzyczne, w tym między innymi MP3, MP2, OGG, WAV, Audio CD i M4A. Oprócz tego wspiera też formaty audio z basem (FLAC, AAC i AC3), a także jest w pełni kompatybilny z najnowszymi urządzeniami DJ-skimi – Denon DH-HC4500, Hercules DJ Console MK2, Behringer BCD-2000 itd.

W programie znajdziemy wiele przydatnych narzędzi do miksowania muzyki i tworzenia różnych efektów wizualnych. Jego interfejs składa się z listy odtwarzania, mikserów i dwóch odtwarzaczy multimedialnych. Dzięki bogatej funkcjonalności możemy nie tylko tworzyć dźwięki, ale również zarządzać i odtwarzać pliki multimedialne przechowywane na dysku twardym komputera.

Oprócz tego znajdziemy w nim osiem wbudowanym samplerów, niezbędnych opcji do miksowania różnych dźwięków i utworów. Nie mogło w nim zabraknąć equalizera do ustawiania jakości wydobywanego brzmienia, a także narzędzi do dopasowywania rytmów i efektów przejścia pomiędzy utworami. Ponadto oferuje przydatne funkcje do normalizowania poziomu dźwięków i spowalniania/przyspieszania tempa odtwarzanego utworu muzycznego.

Uwaga!

  • Program ClubDJ ProDJ dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 minut darmowego testowania.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań20 995
Data aktualizacji7 sie 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ClubDJ ProDJ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)