iOSNarzędziaPrzesyłanie plikówCluster
Cluster ikona

Cluster4.2.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki usłudze i aplikacji mobilnej Cluster możemy w bezpieczny sposób wymieniać się zdjęciami z ograniczoną grupą znajomych bez potrzeby uprzedniego publikowania ich w serwisach społecznościowych.

Zasada działania serwisu jest prosta. Najpierw zakładamy konto, co możemy zrobić z poziomu aplikacji na Androida lub iOS i wykorzystać do tego logowanie za pomocą konta facebookowego lub google'owego. Później tworzymy grupę, zapraszamy do nich znajomych (aplikacja ma dostęp do naszych kontaktów i proponuje adresy e-mailowe wybranych osób), a na koniec udostępniamy treści. Grup może być dowolna liczba, dzięki czemu możemy swobodnie dobierać zdjęcia do wysłania konkretnym osobom.

Warto dodać, że znajomi sami muszą założyć konto w Clusterze, aby móc korzystać z usługi. Później fotografie lub filmy będące dowodem prawdziwego imprezowego szaleństwa możemy pokazać najbardziej zaufanym przyjaciołom, a zdjęcia „grzeczne” osobom, które darzymy nieco mniejszą sympatią. Zaproszeni do współdzielenia albumu znajomi też mogą dodawać swoje pliki: zdjęcia, filmy lub notatki, a za pośrednictwem aplikacji mobilnej także zdjęcia prosto z aparatu, a nowe materiały są widoczne od razu.

Cluster na Androida zaprojektowano wg wytycznych google'owego języka Material Design, co sprawia, że program jest ładny i wygodny w użyciu. Dostęp zarówno do aplikacji jak i serwisu jest darmowy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań56
Data aktualizacji8 sty 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cluster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)