WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)cmder
cmder ikona

cmder1.3.18

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

cmder to zaawansowane narzędzie, które może śmiało zastąpić domyślny, systemowy wiersz poleceń. Program oferuje wiele dodatkowych opcji i funkcjonalności, które szczególnie docenią osoby często muszące wykonywać operacje za pośrednictwem konsoli.

cmder to w zasadzie cały pakiet oprogramowania, które pozwalaja na uzyskanie dostępu do znacznie większej liczby funkcji oraz poprawia wygodę korzystania z wiersza poleceń. Wśród wprowadzonych udogodnień warto wymienić m.in. możliwość dostosowania kolorystyki okna wraz z czcionkami, kolorowanie składni, obsługa makr i aliasów, konfigurowalne skróty klawisze i sporo innych.

W skład pakietu cmder wchodzą emulatory Conemu oraz Clinkz, dodatkowo program wyposażono w pakiet msysgit pozwalający na budowę pakietów GIT pod Windowsem. Aplikacja nie wymaga instalacji i jest dostarczana w formie archiwum ZIP - bez problemu można ją więc przenosić między stacjami roboczymi.

Uwaga!

  • W przypadku błędu pojawiającego się przy próbie uruchomieniu programu oznajmiającego o braku biblioteki api-ms-crt-runtime-l1-1-0.dll należy zainstalować zestaw bibliotek Visual C++ 2015, które dostępne są do pobrania z naszej bazy oprogramowania (patrz: Programy powiązane).
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSamuel Vasko
Liczba pobrań2 735
Data aktualizacji29 mar 2021
Rozmiar pliku119.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
cmder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)