AndroidGryLogiczne i karcianeCo jest grane
Co jest grane ikona

Co jest grane1.0.37

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Co jest grane to aplikacja, dzięki któremu sprawdzimy swoją znajomość utworów i wiedzę na temat rozmaitych zespołów, artystów czy piosenek.

Poza trybem zabawy dla jednego gracza, Co jest grane zawiera także opcję rozgrywki dwuosobowej. Możemy więc samotnie lub wspólnie z innym fanem muzyki wskazywać tytuły odtwarzanych piosenek. Co istotne, w bazie znajdziemy aż trzy tysiące 10-sekundowych fragmentów utworów, które zostały podzielone na 17 kategorii, takich jak np. pop, rock, polskie hity, światowe hity, disco polo, hip-hop, muzyka filmowa, muzyka z bajek, muzyka z serialu i muzyka z gier.

Na tym nie koniec zabawy. Co jest grane oferuje również dostęp do quizu. W tym trybie ponownie otrzymujemy piosenki z wyżej wymienionych kategorii, ale tym razem musimy odpowiadać na rozmaite pytania z dziedziny muzyki czy też uzupełniać fragmenty tekstów najpopularniejszych kawałków.

Warto dodać, że nie wszystkie działy są dostępne natychmiast po uruchomieniu gry. Część z nich odblokujemy po zdobyciu określonej liczby punktów w innych kategoriach, obejrzeniu reklam lub uiszczeniu wskazanej opłaty.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań8 697
Data aktualizacji7 sie 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Co jest grane ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)