Co ten Microsoft wyprawia? Zapowiedział Windows 1 z zegarkiem i Paintem

Co ten Microsoft wyprawia? Zapowiedział Windows 1 z zegarkiem i Paintem

Co ten Microsoft wyprawia? Zapowiedział Windows 1 z zegarkiem i Paintem
Co ten Microsoft wyprawia? Zapowiedział Windows 1 z zegarkiem i Paintem
02.07.2019 16:35

Microsoft wpadł na kolejny szalony pomysł. Po okropnym swetrze z logo Windowsa 95 zapowiada nastęny nostalgiczny gadżet. Co to będzie? Chyba nie reedycja Windowsa 1?

W mediach społecznościowych pojawiła się tajemnicza zapowiedź Windowsa 1. Nowy produkt ma mieć zegarek, Painta i MS-DOS Executive – menedżera programów, obecnego w Windowsie 1.x i 2.x.

Film cofa nas w czasie. Nawiązując do modnej ostatnio, neonowej stylistyki, „przewija” loga systemu Windows aż do jego pierwszej wersji. Logo Windowsa 1 jest używane także na Instagramie Windowsa, z którego znikły wszystkie inne posty. W awatarze znajduje się tajemnicze logo nowego Windowsa 1.

A może chodzi o „Stranger Things"?

Microsoft nie zdradza ani słowem, co kryje się za filmem promującym Windowsa 1. Ta wersja systemu została wydana w październiku 1985 roku, więc raczej nie chodzi o świętowanie 20. urodzin. Niektórzy próbują powiązać ten produkt z kolejną serią „Stranger Things”. Premiera nowych odcinków została zaplanowana na 4 lipca, więc czas jest odpowiedni.

Prawdę mówiąc, mam nadzieję, że Microsoft zamierza zaprezentować smartzegarek. Nie chcę jednak kolejnego gładkiego wynalazku z dotykowym ekranem. Marzy mi się powrót do klasyków Casio, ale z nowoczesnymi funkcjami i łącznością ze smartfonem. Proszę, niech to będzie zegarek. Idealnie pasowałby do swetra z logo Windowsa 95.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)