Co warto zobaczyć w piątek na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW

Co warto zobaczyć w piątek na T‑Mobile Warsaw Games Week #WGW

Co warto zobaczyć w piątek na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW
Krzysztof Fiedor
14.10.2016 11:10, aktualizacja: 14.10.2016 13:38

Ruszył drugi dzień targów T-Mobile Warsaw Games Week. Po czwartkowym dniu dla mediów impreza otworzyła się dla szerszego grona zwiedzających. Warto przy tej okazji wspomnieć o kilku ważnych punktach dzisiejszego dnia.

Najważniejszym punktem piątku z pewnością będą przedpremierowe pokazy gier na nową konsolę Xbox One S. W strefie Xbox znajdziecie kilkadziesiąt stanowisk z najnowszymi produkcjami do ogrania, nie zabraknie konkursów i innych atrakcji. Tu na przykład amatorzy piłki nożnej będą mogli rywalizować w turnieju Fifa 17, w którą zagra gwiazda Legii Warszwa, Michał Kucharczyk. Za to w strefie Sony od rana rusza ogólnopolski turniej Pro Evolution Soccer 2017, który tego samego dnia, wieczorem wyłoni mistrza naszego kraju w wirtualną piłkę kopaną.

Cisza przed burzą, wejście na WGW o godzinie 9.30
Cisza przed burzą, wejście na WGW o godzinie 9.30

Satur i Media Markt zapraszają do ogólnodostępnych turniejów w popularne gry sieciowe Counter Strike: Global Offensive i Overwatch. Przy okazji NBA2K17 na strefie Cenegi pojawią się dziewczyny z zespołu Cheerleeders Gdynia, chyba najbardziej znana formacja chirliderek w Polsce. Również w strefie Cenegi pojawią się rapujący o grach Dwa Sławy i Mielzky. Ubisoft natomiast zaprasza na pokazy tancerzy w Just Dance.

Obraz

To tylko promil atrakcji dzisiejszego dnia. Jak nie chcecie ominąć żadnej z nich powinniście się dzisiaj pojawić na T-Mobile Warsaw Games Week. Tym bardziej że bilety na sobotę zostały już wyprzedane. Dla tych, co chcą wybrać się na WGW właśnie wtedy pozostaje możliwości zakupu biletów na miejscu, jednak wtedy nie mam gwarantowanego wejścia. Oczekujący będą wpuszczaniu rotacyjnie. Dla tych, którzy nie mogą się pojawić na miejscu, pozostaje nasza relacja, do której gorąco zapraszamy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)