Co zaprezentuje Apple podczas WWDC?

Co zaprezentuje Apple podczas WWDC?

27.05.2010 14:35

7 czerwca rozpocznie się konferencja firmy Apple dla deweloperów - WWDC 2010. Jak co roku Steve Jobs, szef firmy, zaprezentuje nowe produkty. Pytanie tylko, jakie?

Tegoroczna konferencja WWDC odbędzie się między 7 a 11 czerwca w San Francisco. Prawie na pewno Steve Jobs zaprezentuje system operacyjny iPhone OS 4.0 dla iPhone’ów, iPodów touch i iPadów. Oprogramowanie zostało zapowiedziane na początku kwietnia podczas spotkania z prasą w Cupertino. Możliwe również, że podczas WWDC 2010 Jobs przekaże pierwsze informacje na temat przygotowywanego systemu Mac OS X 10.7. Ostatnia wersja oprogramowania dla Maków (Snow Leopard) została wprowadzona do sprzedaży w sierpniu zeszłego roku. Trudno więc spodziewać się, że Apple już teraz pokaże nowy system. Należałoby się raczej spodziewać kilku wiadomości mających podgrzać atmosferę. Więcej informacji na temat konferencji WWDC już wkrótce na naszym vortalu.

W zeszłym roku Apple pokazał podczas spotkania kolejną wersję swojego smartfona. Najprawdopodobniej podobne wydarzenie będzie miało miejsce także teraz. W Internecie już krążą domniemane zdjęcia nowego urządzenia. Magazyn Fortune przypuszcza również, że Apple podpisze umowę z amerykańskim operatorem Verizon na sprzedaż iPhone’ów. Dotychczas aparat dostępny był w sieci AT&T.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)