WindowsProgramowanieŚrodowiska programistyczneCode::Blocks Studio

Code::Blocks Studio20.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) umożliwiające tworzenie aplikacji w języku C i C++ przeznaczonych na platformę Windows i Linux.

Wśród wielu zalet Code::Blocks Studio użytkownicy docenią z pewnością obsługę kilku kompilatorów (GCC, MSVC++, Digital Mars, Borland C++ 5.5 i Open Watcom) oraz możliwość importu przygotowywanych projektów w programie Dev-C++. Dodatkowo funkcjonalność aplikacji można poszerzać za pomocą wtyczek dostępnych do pobrania na oficjalnym forum narzędzia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by napisać własny plugin, ponieważ autorzy udostępnili na swojej stronie odpowiednie SDK.

Zarządzanie kilkoma plikami na raz jest bardzo proste i szybkie dzięki zastosowaniu tak zwanych paneli, w których poruszamy się podobnie jak w przeglądarkach internetowych. Poza tym Code::Blocks Studio koloruje składnie i wyświetla w czasie rzeczywistym podpowiedzi dotyczące funkcji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.841 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań228 244
Data aktualizacji29 cze 2020
Rozmiar pliku36.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (78)