bEJJHFEB

Code::Blocks Studio20.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) umożliwiającetworzenie aplikacji w języku C i C++ przeznaczonych na platformęWindows i Linux.

bEJJHFED

Wśród wielu zalet Code::Blocks Studio użytkownicydocenią z pewnością obsługę kilku kompilatorów (GCC, MSVC++,Digital Mars, Borland C++ 5.5 i Open Watcom) oraz możliwość importuprzygotowywanych projektów w programie Dev-C++. Dodatkowofunkcjonalność aplikacji można poszerzać za pomocą wtyczekdostępnych do pobrania na oficjalnym forum narzędzia. Oczywiścienic nie stoi na przeszkodzie by napisać własny plugin, ponieważautorzy udostępnili na swojej stronie odpowiednie SDK.

Zarządzaniekilkoma plikami na raz jest bardzo proste i szybkie dziękizastosowaniu tak zwanych paneli, w których poruszamy się podobniejak w przeglądarkach internetowych. Poza tym Code::Blocks Studiokoloruje składnie i wyświetla w czasie rzeczywistym podpowiedzidotyczące funkcji.

Udostępnij
Code::Blocks Studio 20.03wersja stabilna (32-bit)
Code::Blocks Studiowersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.841 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań214 458
Data aktualizacji29 cze 2020
Rozmiar pliku36.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJJHFFz