bECVbSgl

CodeTwo Attach Unblocker1.2.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

C2AttachmentsUnblocker to bezpłatny dodatek do programuMicrosoft Outlook umożliwiający odblokowanie domyślniezablokowanych (ze względów bezpieczeństwa) załączników poczty orozszerzeniach takich jak np. .exe czy .reg.

bECVbSgn

Microsoft Outlook odwersji 2000 Service Pack 2 ze względów bezpieczeństwa nie pozwalana przetwarzanie niektórych typów załączników. Są to załącznikiuznane za potencjalnie niebezpieczne, mogące zawierać wirusa lubwyrządzić szkody w systemie. Takie załączniki nie mogą zostać aniotwarte ani zapisane na dysku, zostają również usunięte przy próbieprzesłania dalej wiadomości.

C2AttachmentsUnblocker instaluje sięjako dodatkowa karta w Opcjach menu Narzędzia, skąd umożliwia wprosty sposób dodawanie i usuwanie poszczególnych rozszerzeńplików, które nie mają być blokowane.

Udostępnij
CodeTwo Attach Unblocker 1.2.7.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena:
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań9 359
Data aktualizacji14 gru 2016
Rozmiar pliku15.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECVbShj