CodeTwo Attach Unblocker1.2.7.0

WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailCodeTwo Attach Unblocker
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

C2AttachmentsUnblocker to bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook umożliwiający odblokowanie domyślnie zablokowanych (ze względów bezpieczeństwa) załączników poczty o rozszerzeniach takich jak np. .exe czy .reg.

Microsoft Outlook od wersji 2000 Service Pack 2 ze względów bezpieczeństwa nie pozwala na przetwarzanie niektórych typów załączników. Są to załączniki uznane za potencjalnie niebezpieczne, mogące zawierać wirusa lub wyrządzić szkody w systemie. Takie załączniki nie mogą zostać ani otwarte ani zapisane na dysku, zostają również usunięte przy próbie przesłania dalej wiadomości.

C2AttachmentsUnblocker instaluje się jako dodatkowa karta w Opcjach menu Narzędzia, skąd umożliwia w prosty sposób dodawanie i usuwanie poszczególnych rozszerzeń plików, które nie mają być blokowane.

Udostępnij
CodeTwo Attach Unblocker 1.2.7.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań9 391
Data aktualizacji14 gru 2016
Rozmiar pliku15.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)