CodeTwo CatMan3.3

WindowsArchiwumProgramy archiwalneCodeTwo CatMan
zabezpiecz pobieranie

Program umożliwia centralne definiowanie i synchronizację kategorii publicznych pomiędzy wieloma programami Microsoft Outlook.

Po zainstalowaniu aplikacji, użytkownicy na różnych komputerach w sieci lokalnej i Internecie mogą posługiwać się wspólną listą kategorii. Program monitoruje zdefiniowany plik zawierający kategorie publiczne i automatycznie dodaje je do Głównej Listy Kategorii użytkowników. Ponadto każdy użytkownik może lokalnie w swoim programie Outlook definiować własne kategorie prywatne, które nie są synchronizowane z kategoriami innych użytkowników. CodeTwo CatMan integruje się z programem Microsoft Outlook i bezpośrednio w nim udostępnia edytor kategorii, w którym wygodnie można edytować kategorie z podziałem na kategorie publiczne i prywatne.

CodeTwo CatMan wprowadza pojęcie kategorii publicznych i prywatnych. Kategorie publiczne to te zdefiniowane w zewnętrznym pliku konfiguracyjnym. Kategorie prywatne to te, które użytkownik dodaje lokalnie w programie Outlook. Na liście kategorii Outlook'a użytkownik widzi zarówno swoje kategorie prywatne jak i kategorie publiczne. Przez cały czas działania Outlook'a program monitoruje plik z publicznymi kategoriami. Gdy któraś z publicznych kategorii zostaje usunięta, dodana lub zmieniona, zmiana ta zostaje odwzorowana na liście kategorii programu Microsoft Outlook.

Ustawiając odpowiednio prawa pisania do pliku z publicznymi kategoriami administrator może zdefiniować, którzy użytkownicy w sieci mogą edytować publiczne kategorie.

Uwaga!

Program do poprawnej pracy wymaga programu Microsoft Outlook w wersji 98, 2000, 2002 (XP), 2003, 2007 lub 2010.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań3 187
Data aktualizacji22 paź 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)