WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailCodeTwo Outlook Sync

CodeTwo Outlook Sync1.1.0.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

CodeTwo Outlook Sync to oprogramowanie do synchronizowania kalendarzy, kontaktów, zadań, wiadomości oraz innych folderów programu Microsoft Outlook między dwoma komputerami.

Program CodeTwo Outlook Sync dedykowany jest zarówno środowisku biurowemu, jak i użytkownikom indywidualnym. Rozwiązanie umożliwia synchronizację danych Microsoft Outlook w gronie współpracowników, np. asystenta i kierownika, jak również w domu, pomiędzy komputerem stacjonarnym a laptopem. Rolą programu jest ułatwianie pracy poprzez szybkie udostępnienie na drugim komputerze wszystkich informacji zawartych w Outlooku, w tym m.in. kontaktów, maili, kalendarzy oraz zadań.

Podczas instalacji programu użytkownik wskazuje komputer, który będzie synchronizował się z folderami Outlooka na innym komputerze. Typ współdzielonych danych definiowany jest poprzez zaznaczenie wybranych folderów Outlooka. Cały proces konfiguracji trwa chwilę i jest niebywale łatwy w obsłudze.

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Wersja darmowa narzędzia pozwala synchronizować tylko domyślne foldery kontaktów oraz kalendarza.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań2 719
Data aktualizacji14 wrz 2017
Rozmiar pliku14.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)