WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailCodeTwo Public Folders
CodeTwo Public Folders ikona

CodeTwo Public Folders5.7.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CodeTwo Public Folders to unikalny polski program pozwalający na tworzenie publicznych folderów w aplikacji Microsoft Outlook, dzięki czemu wielu użytkowników może współdzielić dane i pracować na nich w tym samym czasie.

Aplikacja umożliwia małej i średniej grupie użytkowników bez konieczności zakupu serwera Microsoft Exchange przekształcić Outlooka w narzędzie do pracy grupowej, dzielić kalendarze publiczne, planować razem spotkania, prowadzić wspólną książkę adresową kontaktów, udostępniać innym odebraną pocztę i wiele innych. Po zainstalowaniu w Outlooku pojawia się dodatkowe drzewo folderów publicznych, w którym użytkownik może tworzyć, edytować i kasować foldery oraz elementy dowolnych typów. Wszystkie zmiany dokonane w publicznych folderach są natychmiast widoczne w publicznych folderach na innych komputerach w sieci.

Nowości w wersji 5

W piątej wersji flagowego produktu CodeTwo znalazło się wiele oczekiwanych przez użytkowników ulepszeń. Jednym z najważniejszych jest synchronizacja Outlooka przez Internet (a nie tylko przez sieć lokalną), a także narzędzie do synchronizacji plików zarówno przez Internet, jak i LAN. Dodatkowo dane z Outlooka mogą być teraz synchronizowane także z urządzeniami iPhone, iPad i komputerami Mac za pośrednictwem usługi iCloud. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane. CodeTwo Public Folders 5 zawiera centralne repozytorium kont użytkowników, ale może zintegrować się również z Active Directory.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań9 577
Data aktualizacji17 sty 2019
Rozmiar pliku119.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CodeTwo Public Folders ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)