bECULnuJ
CodeTwo Public Folders ikona

CodeTwo Public Folders5.7.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CodeTwo Public Folders to unikalny polski program pozwalający na tworzenie publicznych folderów w aplikacjiMicrosoft Outlook, dzięki czemu wieluużytkowników może współdzielić dane i pracować na nich w tym samymczasie.

bECULnuL

Aplikacja umożliwia małej i średniej grupie użytkowników bezkonieczności zakupu serwera Microsoft Exchange przekształcićOutlooka w narzędzie do pracy grupowej, dzielić kalendarzepubliczne, planować razem spotkania, prowadzić wspólną książkęadresową kontaktów, udostępniać innym odebraną pocztę i wieleinnych. Po zainstalowaniu w Outlooku pojawia się dodatkowe drzewofolderów publicznych, w którym użytkownik może tworzyć, edytować ikasować foldery oraz elementy dowolnych typów. Wszystkie zmianydokonane w publicznych folderach są natychmiast widoczne wpublicznych folderach na innych komputerach w sieci.

Nowości w wersji 5

W piątej wersji flagowego produktu CodeTwo znalazło się wiele oczekiwanych przez użytkowników ulepszeń. Jednym z najważniejszych jest synchronizacja Outlooka przez Internet (a nie tylko przez sieć lokalną), a także narzędzie do synchronizacji plików zarówno przez Internet, jak i LAN. Dodatkowo dane z Outlooka mogą być teraz synchronizowane także z urządzeniami iPhone, iPad i komputerami Mac za pośrednictwem usługi iCloud. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane. CodeTwo Public Folders 5 zawiera centralne repozytorium kont użytkowników, ale może zintegrować się również z Active Directory.

Udostępnij
CodeTwo Public Folders 5.7.4.0wersja stabilna (32/64-bit)
CodeTwo Public Folderswersja 4.7.6 (32-bit) PL
CodeTwo Public Folderswersja 4.7.6 (64-bit) PL
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena:
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań9 476
Data aktualizacji17 sty 2019
Rozmiar pliku119.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CodeTwo Public Folders ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECULnvH