WindowsObsługa urządzeń mobilnychSynchronizacja urządzeń mobilnychCodeTwo Sync for iCloud

CodeTwo Sync for iCloud1.5.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

CodeTwo Sync for iCloud to stworzone przez polską firmę CodeTwo ciekawe rozszerzenie funkcjonalności oferowanej przez oficjalnego klienta usługi iCloud firmy Apple.

Podstawowym problemem dość ograniczonej obecnie aplikacji Apple jest fakt, że zamiast faktycznie synchronizować istniejące dane z programem pocztowym Outlook, tworzy ona dodatkowe drzewo folderów i synchronizuje z chmurą tylko zapisane w nim elementy. Oznacza to, że przykładowo kontakty, kalendarze czy zadania musimy i tak trzymać w dwóch miejscach lub po prostu zrezygnować z naszego lokalnego magazynu danych całkowicie na rzecz chmury. CodeTwo Sync for iCloud rozwiązuje ten problem i pozwala na synchronizację kalendarza, zadań i kontaktów bezpośrednio pomiędzy lokalnym magazynem a usługą iCloud. W aplikacji dostępny jest tryb jednokierunkowej i dwukierunkowej synchronizacji. Obsługiwana jest też synchronizacja z folderami publicznymi programu CodeTwo Public Folders. Co ważne, program nie oferuje synchronizacji samej poczty, efekt ten uzyskamy jednak za pośrednictwem protokołu IMAP bądź Exchange.

CodeTwo Sync for iCloud instaluje się jako plugin do programu Outlook. Aplikacja współpracuje z pakietem Office w wersji 2003, 2007 i 2010. W związku z tym, że plugin rozszerza funkcjonalność oficjalnego klienta, iCloud Control Panel dla Windows, jego wcześniejsza instalacja jest wymagana.

Bezpłatna wersja testowa pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 30 dni. Następnie możliwa jest bezpłatna synchronizacja jedynie elementów kalendarza. Pełna wersja pozbawiona jest naturalnie jakichkolwiek ograniczeń.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań1 561
Data aktualizacji17 sty 2019
Rozmiar pliku21.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)