CoffeeZip ikona

CoffeeZip4.8

WindowsArchiwumProgramy archiwalneCoffeeZip
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CoffeeZip to bardzo proste i darmowe narzędzie do kompresji danych, które umożliwia tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR oraz WIM, a także dodatkowo wypakowywanie zawartości skompresowanych plików w formatach ARJ, ALZ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, EGG, FAT, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, VHD, WIM, XAR i Z.

Program oferuje jedynie podstawową, ale w pełni wystarczającą w codziennej pracy funkcjonalność, opakowaną w minimalistyczny i intuicyjny interfejs graficzny. Kierowany jest on głównie do użytkowników, którzy poszukują lekkiego oraz szybkiego archiwizera plików, mogącego z powodzeniem pracować na starszych komputerach.

CoffeeZip integruje się z powłoką systemu Windows, wykorzystuje podczas kompresji i dekompresji możliwości wielordzeniowych procesorów, a także pozwala na szyfrowanie algorytmem AES-256 archiwów ZIP oraz 7Z. Podczas przygotowywania danych do spakowania daje możliwość wyboru formatu archiwum, poziom kompresji i podziału wyjściowego pliku na części.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.19 ocen
Twoja ocena
ProducentOh!Soft
Liczba pobrań3 003
Data aktualizacji7 paź 2014
Rozmiar pliku5.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CoffeeZip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)