bEqProIB
CoffeeZip ikona

CoffeeZip4.8

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CoffeeZip to bardzo proste i darmowe narzędzie do kompresji danych, które umożliwia tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR oraz WIM, a także dodatkowo wypakowywanie zawartości skompresowanych plików w formatach ARJ, ALZ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, EGG, FAT, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, VHD, WIM, XAR i Z.

bEqProID

Program oferuje jedynie podstawową, ale w pełni wystarczającą w codziennej pracy funkcjonalność, opakowaną w minimalistyczny i intuicyjny interfejs graficzny. Kierowany jest on głównie do użytkowników, którzy poszukują lekkiego oraz szybkiego archiwizera plików, mogącego z powodzeniem pracować na starszych komputerach.

CoffeeZip integruje się z powłoką systemu Windows, wykorzystuje podczas kompresji i dekompresji możliwości wielordzeniowych procesorów, a także pozwala na szyfrowanie algorytmem AES-256 archiwów ZIP oraz 7Z. Podczas przygotowywania danych do spakowania daje możliwość wyboru formatu archiwum, poziom kompresji i podziału wyjściowego pliku na części.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CoffeeZip 4.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.19 ocen
ProducentOh!Soft
Liczba pobrań2 912
Data aktualizacji7 paź 2014
Rozmiar pliku5.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CoffeeZip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqProJz