Lumia 535 DS: low-end (prawie) idealny? Recenzja urządzenia od Microsoftu

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta ze smartfonów. Jedni nieświadomie, „bo pan w salonie mi wcisnął”, inni w pełni wykorzystują możliwości jakie dają inteligentne telefony. Wśród moich znajomych również wielu migruje na kolejne modele, najczęściej z Androidem. Potrafię wskazać zarówno tych, którzy mają naprawdę dobre średniaki i cieszą się z ich posiadania, jak i osoby posiadające low-endy nieznanych mi firm czy starsze generacje flagowców, które też im wystarczają.

Stało się tak, że i ja stanąłem przed wyborem kolejnego urządzenia.

["Przecieki"] Google Play N, Android Core i inne niespodzianki od Google

Coraz więcej czasu mija od wydania Nexusa 5, wsparcie dla starszych urządzeń od Google też się powoli kończy. Czy to odpowiedni moment, by wydać nową serię urządzeń, charakteryzującą się lepszymi specyfikacjami? Google sądzi że tak, ale na razie o tym nie mówi. Jak się okazuje, wyciekło kilka ciekawych informacji dotyczących nowych urządzeń, jak i aktualizacji dla Androida. I to dość ciekawych informacji...

Zrób Smart TV niewielkim kosztem. Recenzja mini-peceta MK802IV

Od ponad kilku miesięcy popularne w naszym kraju stają się urządzenia zwane "Smart TV". Są to telewizory, które po podłączeniu do Internetu oferują różne usługi sieciowe, takie jak np. wideo na żądanie, YouTube, pogoda, program TV czy wyszukiwarka. Niestety, mimo wysokiej ceny i montowanych nierzadko kilkurdzeniowych procesorów, mają okrojoną funkcjonalność.

Na ratunek osobom, które nawet ze starego monitora HDMI chcą zrobić inteligentny telewizor, przybywają urządzenia zwane TV-boxami lub Mini-PC.