WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweColasoft Capsa Free
Colasoft Capsa Free ikona

Colasoft Capsa Free11.0.0.11033

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Colasoft Capsa Free to bezpłatne narzędzie do użytku domowego, które pozwala na monitoring sieci: zarówno LAN, jak i WLAN. Aplikacja nie tylko oferuje podgląd stanu sieci w czasie rzeczywistym, ale także pomaga w usuwaniu problemów z jej działaniem, a także pozwala na analizę protokołów i przechwytywanie pakietów.

Dzięki temu, że oprogramowanie to jest dostępne za darmo, jest ono ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla administratorów sieci lokalnych i bardziej zaawansowanych użytkowników, ale także osób chcących poznać budowę i sposób funkcjonowania ich sieci. Program wyróżnia się nowoczesnym interfejsem, który już po pierwszym uruchomieniu ukazuje wszystkie dostępne połączenia i ich statystyki, wykres przedstawiający wykorzystanie aktualnie zaznaczonego połączenia oraz ogólne informacje na jego temat. Poniżej znajdują się przyciski pozwalające na uruchomienie szczegółowych analiz.

Colasoft Capsa Free obsługuje w zasadzie wszystkie najważniejsze protokoły sieciowe i nie ma problemu ze skanowaniem serwerów DNS, DHCP i FTP. Posiada wbudowane narzędzia pozwalające na uzyskanie szeregu informacji, takich jak adresy fizyczne (MAC), kart sieciowych wykorzystywanych w urządzeniach w naszej sieci lokalnej. Administratorzy mogą wykorzystać bardziej zaawansowane funkcje programu, w tym ustawić alarmy dla konkretnych wydarzeń.

Uwaga!

  • Producent zapewnia oprogramowanie za darmo, ale wymagana jest rejestracja na jego stronie - w ramach której na podany adres e-mail otrzymamy klucz produktu pozwalający odblokować program.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentColasoft
Liczba pobrań6 072
Data aktualizacji13 lut 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Colasoft Capsa Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)