bEUhqrKd
Cold Turkey Writer ikona

Cold Turkey Writer1.2

Strona głównaWindowsBiuroEdytory tekstówCold Turkey Writer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cold Turkey Writer to specjalny edytor tekstu skierowany do użytkowników, którzy chcą w całości skupić się na pracy.

bEUhqrKf

Po uruchomieniu Cold Turkey Writer zdefiniujemy sposób zablokowania programu. Po wpisaniu określonej liczby minut czy też słów przejdziemy do ekranu, w którym zajmiemy się wprowadzaniem tekstu tak, jak w każdym innym edytorze. Różnica polega jednak na tym, że Cold Turkey Writer uniemożliwi nam skorzystanie z jakichkolwiek innych aplikacji przed upływem wyznaczonego czasu lub też wpisaniem ustalonej liczby znaków (jakiekolwiek próby wciskania kombinacji „ALT+TAB” czy też „ALT+F4” są z góry skazane na porażkę).

Wspomniane rozwiązanie jest jedynie opcją, a nie koniecznością, bowiem Cold Turkey Writer może działać także bez blokady. Jeśli jednak zostanie ona nałożona, to pozostały czas/liczbę słów odmierzać będzie specjalny pasek widoczny w górnej części ekranu.

Udostępnij
Cold Turkey Writer 1.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań163
Data aktualizacji22 lis 2018
Rozmiar pliku0.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cold Turkey Writer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUhqrKp
Komentarze (7)
bEUhqrLb