bEhtBWMR

Colin McRae: DIRT

Strona głównaWindowsGryWyścigiColin McRae: DIRT
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Colin McRae: DIRT to kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych autorstwa studia Codemasters sygnowana nazwiskiem słynnego kierowcy, Colina McRae, który zginął w 2007 roku w katastrofie pilotowanego przez siebie śmigłowca. Po tej tragedii Mistrzowie Kodu wydali jeszcze tylko jedną część z członem Colin McRae w nazwie - był to DIRT 2.

bEhtBWMT

Czy to gra rajdowa?

Zamiast serwować graczom po raz kolejny możliwość wzięcia udziału w rajdach, za sprawą Colin McRae: DIRT jeździmy także po bezdrożach. Tym samym poznajemy nowe epizody w karierze Colina McRae, biorąc udział w zawodach dostępnych w rozbudowanym trybie kariery inspirowanym grą TOCA Race Driver. Oprócz niego produkcja oferuje także możliwość rywalizacji z prawdziwymi graczami w pełnoprawnym multiplayerze.

Pozostałe nowości

Colin McRae: DIRT może pochwalić się udoskonalonym względem poprzedniczek modelem jazdy, a także poprawioną oprawą wizualną (warto pamiętać jednak, że dziś jest ona przestarzała, bo gra zadebiutowała w 2007 roku). Na tym jednak nie koniec, bo entuzjastów gatunku ucieszy z pewnością fakt, że w grze zaimplementowano większą liczbę pojazdów. Możemy zasiąść za kierownicą takich maszyn, jak np. samochody terenowe, buggy czy ciężarówki.

Najważniejsze cechy:

  • gra wyścigowa sygnowana nazwiskiem Colina McRae
  • tryb kariery inspirowany TOCA Race Driver
  • pełnoprawny multiplayer
  • różnorodne typy pojazdów
  • nieco przestarzała oprawa graficzna

Minimalne wymagania sprzętowe gry Colin McRae: DIRT:

system operacyjny Windows XP procesor Intel Pentium 4 3 GHz lub AMD Athlon 64 3000+ karta graficzna AMD Radeon X1300 256 MB VRAM lub NVIDIA GeForce 6800 XT (1 GB VRAM)12,5 GB wolnego miejsca na dysku twardymDirectX 9

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Colin McRae: DIRT nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentCodemasters
Liczba pobrań333
Data aktualizacji17 lip 2020
Rozmiar pliku833.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhtBWNy
bEhtBWNP